Vaše zkušenosti, naše reference

Děkujeme za každý z mnoha tisícú lajků a za každé sdílení

Od roku 2012 každoročně zodpovíme zcela bezplatně cca 1400 dotazů, přijede za námi přes 300 klientů a k cca 30 klientům přijedeme domů, abychom provedli okamžité úkony k ochraně jejich domova.

Vaše zkušenosti, naše reference!

Naše reference jsou důkazem spokojenosti našich klientů. Do roku 2016 jste je mohli znát z naší starší verze webových stránek a jsou překopírovány níže. Nyní jsou dostupné na našich Facebookových stránkách, a to i pro uživatele bez Facebook profilu. 

Jak zacházet s referencemi:
Respektujte soukromí recenzentů: Neposílejte jim soukromé zprávy typu "Je to opravdu pravda?" nebo "Existuje ta firma?". Při opakovaném obtěžování mohou být reference odstraněny, což není ku prospěchu nikoho.
Máte dotazy? Využijte naši bezplatnou telefonickou konzultaci. 

S více než 5000 sledujícími a stovkami komentářů pod každým naším příspěvkem na Facebooku dokazujeme, že jsme stále aktivní a spolehliví partneři!

Reference

ze starší verze webu

Děkujeme všem, kteří se na tomto projektu podílejí za empatický přístup i za nadstandardní služby, které zde ani nejsou prezentovány. S rozhodnutím jet do Prahy jsem sice váhala několik měsíců, ale dnes nelituji, právě naopak, stihli jsme to naštěstí včas. Dávám like i na váš facebook.
Marie z místa Kopřivnice10.5.2016 v 8:12
Chtěla bychi touto cestou ještě jednou poděkovat za pomoc a milý přístup. Dávám like i na váš FB profil a omlouvám se za původní záměnu odesílatele s adresátem
Jarmila z místa Karlovy Vary5.10.2015 v 17:32
Srdečně děkuji vám i paní JUDr. Kláře L. Slámové za vstřícnost, obětavý přístup a vyřízení bez ohledu na svátky. Moc nám to pomohlo, protože o svátcích přišli a nebýt vaši pomoci, tak bychom museli za syna znovu platit, aby nám nic nevzali. Cesta k vám stála za to
Květa z místa Zlín4.5.2015 v 21:34
Děkujeme vám za včasný zásah a rychlé právní kroky vaší společnosti vedoucí k navrácení neoprávněně polepených věcí v naší domácnosti. Facebook nemáme, ani mít nebudeme, ale vnučka Vám tam dala ten like . Ještě jednou díky
Josef a Valerie H. z místa Hradištko28.1.2015 v 18:32
Především zdůrazňuji, že jsem nikdy nic nedlužila, dlužil však přítel. Po autonehodě mu zkrachovala živnost a z cca 180 tisíc má dnes už nesplatitelných 1,5 mil. Loni k nám přišli exekutoři těsně po vánocích, přestože tam nemá ani trvalý pobyt, ani žádnou adresu. Asi se museli hodně vyptávat u něj doma, u dětí, sousedů ... Jako pitomci jsme je ještě vpustili do bytu, protože vyhrožovali policií, odvrtáním zámků, prý že se jdou jen domluvit. Jakmile vešli, vše oblepili, začali odnášet věci. Nebrali ohledy vůbec nanic. Pračku? Nepotřebujete! Lednici? Dejte si věci za okno! Dětská sedačka na kolo? Stačí vám procházky! Dárky? Podejte si Žádost o vyškrtnutí! Nakonec jsem si musela vypůjčit 70 tisíc, pak teprve odešli. Poslali jsme proto ihned kontaktní formulář. Spojili se se mno asi až 8. ledna, ale to se dalo čekat, že nejsem jediná. Pak už však šlo vše celkem rychle. Konzultace, vysvětlení situace, zákonů, praxe, dále zpracování a hlavně kvalitní poučení, díky kterému jsem už neměla žádný strach a proto když přišli znovu nejdříve říkali, že je to nezajímá, že můžou ... No teď mi mohli .... však vite co Takže vydržela jsem a tentokrát odešli s prázdnou. Přítel splácí celkem 2 tis. měsíčně, což předtím nestačilo a já mám od nich už pokoj. No a letošní Vánoce? Konečně klidné bez strachu. Díky
Jana S. z místa Ostrava5.12.2014 v 21:55
Dovoluji si malou recenzi oznámkování jako ve škole : 1) Reakční doba na formulář 1,5 dne. Prý toho jeí moc, takže za 2 2) Kvalita poskytnutých informací naprosto vyčerpávající, takže za 1 3) Vstřícnost a empatie také na velmi dobré úrovni, takže za 1 4) Cena, no škoda, že nejsou neziskovka, je sice odpovídající, ale i tak za 2 (peněz není nikdy dost ) 5) Funkčnost řešení hodnotím jako velmi propracované (žádný notářský zápis) a hlavně s ohledem na 10 letou garancí bezkonkurenční takže za 1 s hviezdičkou Jelikož s přítelem čekáme miminko a jemu připadly po bývalce nějaké dluhy, můžeme žít nyní bez stresu a obav, že příjdu o své věci a vybavení. Takže ty dvojky jsou odpuštěny. Díky
Jarmilka z místa Brno10.3.2014 v 15:10
Děkuji za pomoc. Jako OSVČ jsem byl v bezvýchodné situaci, druhotná platební neschopnost, problémy s exekutory ... Firma převzala obchodní činnost, předělala chybné smlouvy o dílo, začala spravovat pohledávky, zabezpečila moje blízké proti neoprávněné mobiliární exekuci. Dnes mám sice menší obraty, ale zato mi na konci měsíce zbyde víc. Zbytečně dlouho jsem váhal, myslel si, že všechno zvládnu ... až bylo málem pozdě. O dobrých firmách by se mělo mezi tím vším balastem vědět, proto také píšu referenci. Buďte zdrávi.
Josef Kovanda11.11.2013 v 16:35
Vážení ... Byla jsem mile překvapena vysokou odborností a empatií. Dnes již mám problémy s exekutory kvůli mému manželovi vyřešeny. Dokonce jsem se i přesvědčila, že garance, kterou poskytují je skutečná. Po příchodu exekutora se do věci okamžitě vložili o nic jsem nepřišla. Proto také každému, kdo žije v nejistotě a strachu, že přijde o svůj domov tuto společnost doporučuji. Myslím, že lidé by si měli v dnešní době pomáhat i doporučením, protože je toho všude hodně, každý slibuje kde co, ale je málo těch co také vše dodrží a garantují.
Kateřina Spěváčková z místa Brno 26.6.2013 v 11:42
Pro všechny,kteří váhají s právní ochranou majetku mohu doporučit, aby nečekali a neodkládali to. Sama jsem na to doplatila. Nakonec mi tady přece jen pomohli, ale zbytečně jsem přišla o nemalou část majetku, pro pár dní, kdy synovi exekutor slíbil počkat se splátkou a nepočkal.Vzal všechny mé věci a nezajímali ho a ni doklady, nebo soupis u právníka. Prý je to účelové, ať rozhodne soud. Souhlasím s panem Okamurou, že exekutoři v ČR jsou největší lichváři a lupiči posvěceni státem.
Alice Mrázková z místa Praha2.11.2012 ve 13:20
Byla jsem managementem firmy požádána, zda bych mohla napsat své zkušenosti pro ostatní v souvislosti s právní ochranou majetku. Měla jsem problém se synem, který podnikal jako "dobrák" nakonec zůstal, přestože má miliony nedobytných pohledávek sám dlužen a teď se mu dluh nekontrolovaně zvětšuje. O tom jak se mnou jednali exekutoři i když sama nic nedlužím se rozepisovat raději nebudu. Doslova za 5 minut dvanáct jsem si našla stránky právní ochrana majetku, přes kontaktní formulář jsem je kontaktovala. Reakční doba na můj dotaz byla cca 20 hodin, zástupce firmy se omluvil, že mají hodně bezplatných dotazů. Konzultace druhý den, trvala cca hodinu, nestála mně nic. Vypracování řešení trvalo celkem i s vypracováním smluv týden, což vzhledem k hrozící návštěvě exekutora nebylo málo. Prý toho mají hodně a je faktem, že zástupce firmy mi přivezl smlouvy hotové po dohodě v pozdějších večerních hodinách o dva dny dříve než bylo garantováno. Výsledek je však dobrý a konečně mám klidné spaní. Exekutoři nakonec přišli, ale nic nezmohli. Ověřili si některé skutečnosti u firmy, která vše vyřešila a od té doby je to už měsíc a nikdo mi ani nevolal, ani nevyhrožoval. Konečně mám klid a hlavně jsem nemusela svého syna vyhodit na ulici.
Anna H. z místa Písek26.9.2012 v 8:40
Minulou neděli ráno v 7.00 nás navštívili exekutoři pro dluhy našeho syna, který s námi vůbec nebydlí, ani zde nemá trvalý pobyt. Ujišťoval nás, že když splácí, tak se nám nemůže nic stát. Manželka byla skoro na infarkt, když se nahrnuli do bytu a než stihla cokoli udělat, či zavolat alespoň policii začali se prohrabovat šuplíky, oblepovat věci a mezitím poznamenali kolik peněz by to "spravilo" což ani nepíšu kolik jim musela dát, aby nám nic neodvezli. Škoda, že tohle neřeší stát a nijak nechrání nevinné lidi, ale dobře, že se do tohoto nešvaru pustil aspoň někdo. Držím Vám palce a děkujeme za velmi přínosnou konzultaci a řešení naší situace do budoucna. Ten slogan "S námi v klidu ... " vám opravdu sedí.
Karel a Jana z Poděbrad7.10.2015 v 8:11
Mobiliární exekuce je něco skutečně nepopsatelně ponižujícího. Bez předchozího upozornění jsou najednou v domě, arogance, prohrabávání, vydírání, nezájem, že nedlužíte ... Nikdy jsem nic nedlužil a kvůli dluhům přítelkyně, které jí zůstali po bývalém manželovi jsem v hodině přišel o 70% domácnosti včetně nářadí v garáži, sportovního vybavení, tabletu pro děti ... Přítelkyně se z toho zhroutila ... Ani soud mi po 2 letech nedal za pravdu a krom právníka, který pak jen krčil rameny jsem musel zaplatit i náklady žalované strany. O této možnosti jsem se dozvěděl až pozdě, ale i tak díky za to. Za ten klid to stojí ... Přejeme všem pěkné a hlavně klidné svátky.
Hynek z místa Hodonín17.12.2015 ve 12:12
Děkujeme za milý a vstřícný přístup při zamezení nepráva i v čase vašeho volna, za skutečně precizně zpracované podklady a přejeme vašemu kolektivu krásné prožití vánočních svátků. Manželé Šafrdovi z Ostravy.
Jiří z místa Ostrava28.10.2015 ve 20:09
Články jsou na dobré úrovni, ale s konzultací se to nedá srovnat. Všem kdo nemají jasno co jim od exekutorů hrozí kvůli jejich blízkým a jak se bránit proti neprávu dříve než nastane vřele doporučuji. Ta cesta k vám stála za to, což nakonec uznal i můj přítel. Všimla jsem si, že máte na stránkách uveden neaktuální údaj ohledně liku (jen 500) Kladných liků máte na FB už bezmála 1500
Renata z místa Studenka9.9.2015 v 16:49
Ochránili majetek přítelkyně a poradili i v jiných věcech, které nenabízí na stránkách. Takže já dávám 1* . Vykašlete se na bezplatné poradny, které bezostyšně zřizují většinou i sami exekutoři a různé správce, či optimalizátory dluhů, či další pochybné služby, co Vám nepomůžou, ani nic negarantují. Ztráta času, nervů a nakonec i majetku. Chtějte jasná pravidla, podmínky i garance, prostě produkt, který na ochranu nedlužících proti zneužívání a ohýbání práva funguje a který se líbí jak tak dole koukám, už 458 lidem.
Kamil z místa Vary11.8.2014 v 7:22
Chtěla jsem chránit před neprávem a zvůlí své rodiče, protože bratr dluží a i když splácí už vyhrožovali, že seberou rodičům vše. Udělali chybu, že jim dali 30 a pak 20 tis. aby je nechali na pokoji, ale to je jako když jim řeknete, přijďte zas ... . Předtím jsem byla ve 2 bezplatných poradnách, ale prakticky je to jen ztráta času. Právník mi zase řekl, že nám udělá za 5 tis. "nějaké smlouvy", ale nebude to chránit věci na které nemají rodiče kvalitní doklady (což je většina) a že je to bez záruky, tedy když se něco stane bude se muset zase za právní pomoc a soudy platit. Až pak jsem našla tyto stránky a přesvědčilo mě i přes 400 liku na facebooku a žádná negativní zkušenost. Jediná nevýhoda, že rodiče museli až do Prahy, takže jsme jeli až z Břeclavi a opravdu se vyplatilo. Rodiče mají na 10 let klid a o ten je někdy "k nezaplacení". Děkujeme!
Aneta K.22.6.2014 v 5:37
Na konzultaci jsem byl, vše OK, přístup profi. Známej mi poradil, že by mělo stačit čestný prohlášení se seznamem věcí u notáře a tak jsem to ještě zvažoval .... až mě exekutoři bez varování kvůli dluhům bráchy vybrali. Žije v Německu neviděl jsem ho přes 5 let, ale nikoho to nezajímalo. Přišel jsem o vše cenné, PC, televizi, notebook a tablet dětí, ostatní věci oblepené. No nic jdu za právníkem sepsat žádost o vydání zpět, ale prý to vidí bledě. Je toto nová totalita exekutoprské mafie? Kam se poděla Listina základních práv a svobod a Ústavní právo. Proč nikoho nezajímá nedotknutelnost obydlí? Že tu nějaké skupina svévolně po záminkami a v souladu se zákony rabuje. Nikdy jsem nic nedlužil a teď se musím bránit. Za co pane Bože? Za co? Lidi, braňte se!
Andrej K. z místa Ostrava28.2.2014 v 3:47
Dnes je málo kompetentních lidí a firem. Příjemné uvítání, profesionální a vstřícný přístup, odborná zdatnost, očekávaný a funkční výsledek a odpovědnost za svoji práci v podobě garance. Do té doby, než jsem se nerozhodla a nestanovili se jasné podmínky a termíny nechtěli ani žádné peníze. Snad jediná nevýhoda. Musíte si za nima dojet. Ale mám klid minimálně na 10 let, takže ...
Maruska S4.9.2013 ve 12:04
Rád bych poděkoval za mimořádné nasazení, kdy mé rodiče exekutoři vydírali, že musí za mě platit, nebo jim odvezou jejich vybavení ... A taky jednou zaplatili, ale za měsíc přišli znovu. Jelikož byla situace kritická požádal jsem o konzultaci v přímo u rodičů a ještě ten den. Pán z firmy pochopil a přijel skutečně ještě ten den ve 21.00 hod a udělal základní opatření a smlouvy + domluvil s advokátkou do 48 hodin kompletní řešení. Měli to jen tak tak. Druhý den tam stáli s dodávkou, ale nevzali ani tužku Za to klidné spaní to stojí. Já splácím dál dle možností, ale už mě nemůžou přes rodiče vydírat a je zase terorizovat.
Aleš B. z místa Ostrava7.3.2013 v 15:20
Pro naivitu a důvěřivost mi zkrachovala firma a pak jsem se dostala ne vlastní vinou do potíží. Bylo na mně uvaleno několik exekucí a tudíž jsem nemohla ani na návštěvu k rodičům, abych je nevystavovala riziku, že i jim exekutoři zabaví všechen majetek v domácnosti a pak by museli sami dokazovat jeho nabytí. Dnes k nim můžu kdykoli bez obav a rizika. Řešení mě stálo méně než jedna návštěva exekutora, kolik bych mu musela dát, aby mi nic nevzal. Navíc klid mých nejbližších je k nezaplacení. V.S.
Vlasta S. z místa Beroun24.4.2012 v 9:38

Potřebujete ochránit domov před exekutory, nebo poradit po telefonu?

© Copyright 2012-2020 CFF s.r.o. Další zdroje a citace mohou pocházet z cs.wikipedia.org i z médii viz odkazy pod články. Vyplněním kontaktního formuláře dávám souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a to pro společnost CFF s.r.o., která tímto veřejně prohlašuje, že tyto údaje nebudou v žádném případě poskytnuty nikomu dalšímu krom straně zůčastněné na řešení, kterými mohou být pouze smluvní partner, nebo advokát. Děkujeme za projevenou důvěru.