Kontakt
ÚVODNÍ KONZULTACI POSKYTUJEME ZDARMA

Kontaktní formulář pro bezplatnou tel. konzultaci

Před vyplněním kontaktního formuláře doporučujeme krátké seznámení s našimi články. Každodenně opakující se dotazy a situace jsou obsaženy právě v nich. Pomůže vám to v základní orientaci vašeho problému a také při efektivnější komunikaci s našim specialistou na danou problematiku.  

Po odeslání kontaktního formuláře se vám musí zobrazit potvrzení o jeho správném odeslání. 

Výjezd za klientem do místa bydliště je možný v rámci celé ČR. V odůvodněných případech (senioři, samoživitelky, více členů domácnostii i za zvýhodněnou, předem stanovenou paušální cenu.

Kontaktní formulář

Vyplněné údaje  jsou v režimu "přísně důvěrné" a je možné je poskytnout  pouze při realizaci a to sml. advokátovi, nebo smluvní straně, která je přímo zainteresovaná na řešení vámi popsané situace. Vyplněním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním těchto údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Děkujeme vám za důvěru!

Vážení klienti! Služby prezentované na těchto stránkách poskytují podle specializace a za přísných podmínek ochrany osobních údajů společnosti CFF, Svěřenské fondy a trusty, Zenron consulting CZ.  Na projektu právní ochrany majetku ve výhradní spolupráci s advokátní kanceláří JUDr. Kláry L. Slámové. Kontaktovat vás, bude vždy daný specialista z oboru, podle výběru z naší nabídky služeb v kontaktním formuláři. Konzultace je po předchozím objednání v sídle naší společnosti, výjimečně také u klienta a to v rámci celé ČR.

____________________________________

CFF s.r.o, IČ: 65408527 
Helénská 1799/4, Vinohrady, Praha 2, 120 00

Telefon: +420 724 117 117. Pokud se z kapacitních důvodů nedovoláte, vyplňte prosím kontaktní formulář na levé straně, po jehož odeslání vás bude kontaktovat odborný konzultant a provede první  analýzu a poradenství k vaší situaci. Můžete také (bezplatně) požádat o urgentní  kontaktování.

Výborná dostupnost z celé ČR. 

- Parkování v dostatečné kapacitě přímo před budovou, parkovací automat za 30Kč/hod.  

- Hlavní nádraží i Metro Muzeum jen 10 min. pěšky. Zastávka tramvaje "Italská" je od nás 5 minut pěšky. Vyplatí se přijet až k nám ...

Ceník služeb