Kontaktujte nás

ÚVODNÍ KONZULTACI POSKYTUJEME ZDARMA

Číst praktické rady a užitečné informace se vyplatí! Před vyplněním kontaktního formuláře proto doporučujeme alespoň krátké seznámení s našimi články. Každodenně opakující se dotazy a situace jsou obsaženy právě v nich. Pomůže vám to v základní orientaci vašeho problému a také při efektivnější komunikaci s našim specialistou na danou problematiku.  

Kontaktní formulář pro bezplatnou tel. konzultaci

Vyplněné údaje  jsou v režimu "přísně důvěrné" a je možné je poskytnout  pouze při realizaci a to sml. advokátovi, nebo smluvní straně, která je přímo zainteresovaná na řešení Vámi popsané situace. Vyplněním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním těchto údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Děkujeme vám za důvěru!

Vážení klienti! Služby prezentované na těchto stránkách poskytují podle specializace a za přísných podmínek ochrany osobních údajů společnosti CFF, Svěřenské fondy a trusty, Zenron consulting CZ.  Na projektu právní ochrany majetku ve výhradní spolupráci s advokátní kanceláří JUDr. Kláry L. Slámové. Kontaktovat vás, bude vždy daný specialista z oboru, podle výběru z naší nabídky služeb v kontaktním formuláři. Konzultace je po předchozím objednání v sídle naší společnosti, výjimečně také u klienta a to v rámci celé ČR.

____________________________________

CFF s.r.o, IČ: 65408527, Helénská 1799/4, Vinohrady, Praha 2, 120 00, telefon: +420 724 117 117. 

Pokud se z důvodu zaneprázdněnosti v daný okamžik nedovoláte, vyplňte prosím kontaktní formulář na levé straně, po jehož odeslání vás bude kontaktovat odborný konzultant a provede první analýzu a poradenství k vaší situaci. Po odeslání kontaktního formuláře se vám musí zobrazit potvrzení o jeho správném odeslání, jinak se někde stala chyba.

  Můžete také směskou požádat o urgentní kontaktování na lince 724 117 117

Výborná dostupnost z celé ČR. 

- Parkování v dostatečné kapacitě přímo před budovou, parkovací automat za 30Kč/hod.  

- Hlavní nádraží i Metro Muzeum jen 10 min. pěšky. Zastávka tramvaje "Italská" je od nás 5 minut pěšky. Vyplatí se přijet až k nám ...

Ceník služeb