Kontaktujte nás

ÚVODNÍ KONZULTACI POSKYTUJEME ZDARMA

Číst praktické rady a užitečné informace se před konzultací rozhodně vyplatí! Před vyplněním kontaktního formuláře proto doporučujeme alespoň krátké seznámení s našimi články, protože každodenně opakující se dotazy a situace jsou obsaženy právě v nich. Pomůže vám to v základní orientaci vašeho problému a při efektivnější komunikaci s našim specialistou na danou problematiku.  

Kontaktní formulář pro bezplatnou tel. konzultaci

Vyplněné údaje  jsou v režimu "přísně důvěrné" a je možné je poskytnout  pouze při realizaci a to sml. advokátovi, nebo smluvní straně, která je přímo zainteresovaná na řešení Vámi popsané situace. Vyplněním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním těchto údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Děkujeme vám za důvěru!

Vážení klienti! Projekt právní ochrany majetku realizujeme ve výhradní spolupráci s advokátní kanceláří JUDr. Kláry L. Slámové již od roku 2012. Kontaktovat vás, bude vždy specialista z oboru, podle popisu vašeho problému v kontaktním formuláři. Konzultace je možná po předchozím objednání v sídle naší společnosti a po domluvě také u přímo u klienta a to v rámci celé ČR.

Výborná dostupnost z celé ČR. 

Objednaní klienti nás najdou v business komplexu Churchill I., Italská 2581/67, Praha 2, Vinohrady

Recepce se nachází v části budovy označené jako BASE. Naproti je vstup s velkým nápisem Deloitte.

Churchill I. Deloitteje je vzdálen pouze 10 minut chůze z Hlavního nádraží.  Parkování u nás najdete v dostatečné kapacitě. Venku za 30 Kč/hod. (fialová zóna) V budově za 50 Kč/hod.

CFF s.r.o., IČ: 65408527, sídlo: Italská 2581/67, Vinohrady, Praha 2, 120 00,

O urgentní kontaktování můžete požádat smskou na lince +420 724 117 117

Vyplatí se přijet až k nám ...

Ceník služeb