Kontakt
ÚVODNÍ KONZULTACI POSKYTUJEME ZDARMA

Kontaktní formulář pro bezplatnou tel. konzultaci

Před vyplněním kontaktního formuláře doporučujeme  nejdříve 10 minutové seznámení s našimi články v horním menu vč. referencí.  Nejčastější každodenně opakující se dotazy a situace jsou obsaženy právě v těchto článcích. Pomůže vám to v základní orientaci Vašeho problému a také při efektivnější komunikaci s našim specialistou na danou problematiku.  Po správném odeslání kontaktního formuláře se vám zobrazí potvrzení. 

Zvýhodnění pro klienty v tísni i výjezd do místa bydliště je v odůvodněných případech možný po předchozí tel. dohodě.  Naléhavé situace vyřizujeme přednostně!


Vyplněné údaje  jsou v režimu "přísně důvěrné" a je možné je poskytnout  pouze při realizaci a to sml. advokátovi, nebo smluvní straně, která je přímo zainteresovaná na řešení vámi popsané situace. Vyplněním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním těchto údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Děkujeme Vám za důvěru!

Vážení klienti! Služby prezentované na těchto stránkách poskytují podle specializace a za přísných podmínek ochrany osobních údajů společnosti CFF, Svěřenské fondy a trusty, INS partner, Zenron consulting CZ.  Na projektu právní ochrany majetku ve výhradní spolupráci s advokátní kanceláří JUDr. Kláry L. Slámové. Kontaktovat vás, bude vždy daný specialista z oboru, podle výběru z naší nabídky služeb v kontaktním formuláři. Konzultace je po předchozím objednání v sídle naší společnosti, výjimečně také u klienta a to v rámci celé ČR.

____________________________________

CFF s.r.o, IČ: 65408527 
Helénská 1799/4, Vinohrady, Praha 2, 120 00
Tel: +420 724 117 117 
email: info(@)pravniochranamajetku.cz

Výborná dostupnost z celé ČR. 

- Parkování v dostatečné kapacitě před budovou, kde je také parkovací automat za 30Kč/hod.  

- Hlavní nádraží i Metro Muzeum jen 10 min. pěšky. Zastávka tramvaje "Italská" je od nás 5 minut pěšky. Vyplatí se přijet až k nám ...

Ceník služeb