Společnost ready-made

Virtuální sídlo, marketing i vyjednání nejlepších podmínek pro váš business ...

Proč ready made společnost?

1) Jednou z možností právní ochrany majetku může být také vložení majetku do vlastnictví společnosti.
Nehodí se to však vždy a má to také určité úskalí o kterých je třeba vědět. Po správné analýze zvolíme tu nejjistější a nejlevnější variantu zabezpečení vašeho majetku

2) Okamžitý start podnikání. Zde můžete využít také našich marketingových zkušeností, právníků i daňařů.  Vaše podnikání rozjedeme rychle a efektivně, zařídíme také nejlevnější virtuální sídlo společnosti (office house) Pronájem sídla společnosti od 150,-Kč/měs. dokonce i v Praze. Naši profesionální vyjednavači budou hájit vaše zájmy a vyřídí nejlepší podmínky (dodavatelsko-odběratelské vztahy) pro váš business. 

Výhody ready made s.r.o.:

  • Příprava firmy bez starostí
  • Na převzetí stačí jediná smlouva
  • Na zveřejnění změn se nemusí čekat
  • Okamžitý start podnikání

Ready made s.r.o. - a můžete začít hned podnikat

Nač se trápit se založením firmy? Je to spousta starostí, běhání po úřadech a organizování. Lepší způsob je ready made s.r.o. Nabídneme vám připravenou společnost, kterou můžete získat jediným podpisem. Veškeré změny se zveřejní v obchodním rejstříku dodatečně, ale na váš start podnikání to nemá žádný vliv. Po podpisu převodu obchodního podílu můžete začít okamžitě podnikat. Ready made s.r.o. jsou ideální, pokud vás tlačí čas. Vyplatí se i pro zahraniční podnikatele, kteří se dosud nevyznají ve spleti českých zákonů a předpisů.

Ready made s.r.o. - stačí podepsat převod obchodního podílu

Založíme novou firmu, která nemá od založení žádnou účetní historii. Má všechny zákonné parametry i složený základní kapitál. To je ready made s.r.o. Stačí ji pouze převést na vás. Jen si představte, co jsme vám ušetřili času. Nemusíte vymýšlet název, připravovat živnostenská oprávnění na všechny činnosti, ani organizovat valnou hromadu a volit orgány společnosti. Ani příprava společenské smlouvy není nijak snadná a vždy musíte čekat, až se zápis do obchodního rejstříku zveřejní. U ready made s.r.o. nic takového podstupovat nemusíte.

Vše vyřídíme za vás.

Nezdržujte se zakládáním firmy, myslete jen na byznys

Můžete myslet jen na své podnikání. Firmu pro vás založí jiní. Ready made s.r.o. se vyplatí, když se vám podařilo získat novou akvizici či měníte organizaci na základě nové strategie. Někdy opravdu není čas na dlouhou přípravu. Byznys nečeká na zdlouhavé vyřizování na českých úřadech. Založení společnosti je jen administrativní záležitost, která vás nemusí nijak zatěžovat. Od toho jsou tu specializované služby. Obraťte se na nás - a ready made s.r.o. si vyberte.


Potřebujete nezávaznou konzultaci?