Směrnice - opatření po dobu výskytu koronaviru

Zvýhodnění platebních podmínek

             Směrnice pro osobní konzultace po dobu výskytu koronaviru

Než pominou opatření kvůli koronaviru, potrvá minimálně několik měsíců, ne-li rok či dva. Mobiliární exekuce se však konají stále i když za přísnějších hygienických opatření. Exekutoři, resp. jejich vykonavatelé provádí dále své úkony dle výskytu dlužníků bez ohledu na majitele nemovitosti, či věcí v nich ve "stylu" shrnutém jednou větou. "Sice nedlužíš Ty, ale někdo, kdo tu občas přebývá, přesto zaplať co chceme, nebo věci sepíšeme a odvezeme a až následně prokazuj a suď se, máš-li na to čas, nervy a peníze".
Proto jsme po důkladném zvážení na žádost našich klientů změnili naše stanovisko pozastavit konzultace a poskytování našich služeb. Pro zajištění bezpečných konzultací ve věci ochrany majetku před tzv. mobiliární exekucí blízkých dlužníka a dluhové poradenství byla vypracovaná následující a pro obě strany závazná

Koronavirus opatření - směrnice
Koronavirus opatření - směrnice

Směrnice pro styk s klienty

  • Odborný konzultant i klient si před začátkem konzultace vzájemně čestným prohlášením potvrdí, že sami ani nikdo z jejich blízkých, se kterým přišli do styku neměl za posledních 14 dní žádné příznaky infekčního onemocnění. 
  • Konzultace bude probíhat vždy (tedy za každého počasí) ve větrané místnosti, proto prosíme teplejší oblečení, aby nedošlo k nachlazení.
  • Všichni účastníci musí mít po celou dobu jednání roušky a ruce i před začátkem jednání natřené dezinfekčním gelem.
  • Dodržujeme dostatečný odstup a místo podání ruky volíme v této situaci pozdrav s pravou rukou na srdci a současným úklonem hlavy.

Konzultace u klienta provádíme (pokud nelze jinak) rovněž za dodržení výše uvedených opatření.  Po dobu karantény kteréhokoli z účastníků konzultace je osobní konzultace zcela vyloučena.

Zvýhodnění platebních podmínek po dobu pandemie

- 30% z ceny za naše služby můžete po dobu omezení volného pohybu zaplatit nyní do 3 měsíců od objednávky, nebo zaplatíte jen 50% a zbytek Vám promítneme do měsíčního poplatku v řádech stokorun. Tento nárok na zvýhodnění nevzniká automaticky, ale pro klienty kteří tuto pomoc potřebují. je posuzován individuálně na osobní konzultaci. Přesná cena za naše služby ochrany majetku včetně neomezeného právního servisu k nim je vždy vypočtena na osobní konzultaci v závislosti na několika faktorech, které jsou v každém případě jiné.

Tato směrnice je psaná dle aktuálního stavu ke dni 18.3. 2020. Opatření se můžou s ohledem na vývoj situace měnit.vůj text...